Kategorileri Aç / Kapat

Evde Makyaj Malzemesi Nasıl Yapılır? (Video)

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Makyaj Yazıcısı - Mink
En büyük sorunlarımızdan biri olan her renk makyaj malzemesini bulamamamıza kesin çözüm geliyor. "Evde makyaj malzemesi nasıl yapılır?" sorusunun cevabı işte bu yazımızda! Youtube'dan ya da başka kaynaklardan izlediğimiz makyaj yapımı videolarını daima beğenir ve aynılarını kendimize de uygulamak isteriz. Ancak bir çoğunu videodaki kadar güzel uygulayamayız çünkü doğru makyaj malzemelerine sahip değilizdir.

TAVSİYE: Cilde İyi Gelen Bitkisel Yağlar Nelerdir? Nasıl Faydaları Olur?

Evde Makyaj Malzemesi Nasıl Yapılır?

TAVSİYE: Cilt Tipleri ve Cilt Tiplerinin Özellikleri Nelerdir?

Mink isimli bir yazıcı bizlere ilginç bir deneyim sunuyor. Gördüklerinize inanamayacaksınız ama bu yazıcı makyaj malzemeleri üretiyor! Fardan pudraya, rujdan eyelinera, ojeden fondötene kadar birçok ürünü hiçbir kimyasal madde içermeden kendi evinizde üretebilirsiniz.

TAVSİYE: Cilt Maskeleri Nelerdir? Cilt Maskeleri Nasıl Uygulanır?

Bu yazıcının en can alıcı noktası ise internet üzerinden izlediğiniz videolarda ya da gördüğünüz fotoğraflardaki makyaj malzemelerinin renklerini yakalayıp, bu renklerin tam da aynılarını üretmesidir.

En can alıcı soruya gelecek olursak; peki, bu yazıcı nasıl çalışır? O da çok kolay. Herhangi bir video izliyorsunuz ve o göz kamaştırıcı ruj rengini gördünüz. Videoyu hemen durdurup yazıcınızı açıyorsunuz, ardından renk seçim aracı ile ekrandan videoda gördüğünüz rengi seçiyorsunuz. Yazıcınızın içine baz ruju yerleştirip sadece birkaç saniye bekliyorsunuz ve işte o Hollywood yıldızlarının elindeki ruj sizin yanınızda!

Daha fazla bilgi için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


Yazar: Betül Erden

İlginizi çekebilecek yazılar:

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: