Kategorileri Aç / Kapat

Evinize Yaz Havasını Getirecek Dikkat Çeken 4 Tavsiye

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Yaz Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?
Yaz mevsimindeyiz, daha ne olsun! Yaz, içimizi sıcak kılan ve bizi istemsiz, nedensiz mutlu eden bir mevsim olsa gerek... Ne dersiniz? Yaz ev dekorasyonu da kesinlikle denemeye değer. Peki, şöyle bir soru daha soralım. Eviniz içerisinde yaz mevsimini hissetmek istiyorsanız, ne yapmalısınız? İşte evinize yazı getirecek 4 tavsiye sizlerle...

Bu tavsiyeler ile eviniz içerisinde de, yazın beraberinde getirdiği o ferahlık duygusunu hissedeceksiniz. Dilerseniz, hemen başlayalım...

TAVSİYE: Yatak Odası Renkleri Nasıl Olmalı? Yatak Odası Renk Önerileri

Yaz Ev Dekorasyonu için 4 Önemli Tavsiye


Yaz Ev Dekorasyonu

1) Çiçeksiz Olmaz: Evet, yaz mevsiminin beraberinde getirdiği "ferahlık" duygusu herkes için geçerli bir ruhsal durum olabilir. Bu yüzden, evinizin müsait bölümlerini çiçeksiz bırakmayın. Bilhassa pencere önlerine veya salonunuza ekleyeceğiniz çiçekler ile, yazın ferahlığını, evinizin içinde de hissetmeyi düşünebilirsiniz.

2) Halıları Kaldırın: Tamam, kışın belki yünlü halılar hepimiz için iyi bir fikir olabilir. Ancak yazın daha ince kilimler tercih etmenizde yarar var. Yani dilerseniz halı bile kullanmayabilirsiniz. Ancak açık alanlara illâ ki bir şeyler koymak istiyorsanız, ince kilimleri tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

Yaz için Ev Dekorasyonu Önerileri

3) Yastıklara Dikkat: Yaz mevsiminin güzel havasını, mobilyalarınıza ekleyeceğiniz renkli yastıklar ile tamamlayabilirsiniz. Yani rengârenk ve gördüğünüzde içinizi açan yastıklar tercih etmeniz, eviniz içerisine de yaz esintilerini getirecektir.

4) Aksesuarları Unutmayın: Saat, duvar resimleri, perdeler v.b. hepsi dikkat isteyen parçalar. Bu parçaların sarı ve turuncu renklerde olması, evinizi daha da bir açacaktır. Yani kışın beraberinde getirdiği o soğukluk yerine, evinize yazı getirmeniz için açık renkler tercih etmeye özen gösterebilirsiniz.

Evinize yaz havasını getirecek 4 adet öneriyi sizler için derledik. Dolayısı ile evinizde yaz esintilerini hissetmek istiyorsanız, bu önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. En azından dekorasyona merakınız var ise, dışarıdaki yaz havasını, evinizin içerisine de yaz ev dekorasyonu önerilerimiz ile yansıtmayı düşünebilirsiniz.

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: