Kategorileri Aç / Kapat

Güzel ve Anlamlı Justin Bieber Sözleri

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Justin Bieber Sözleri
Tam adı ile Justin Drew Bieber, 1 Mart 1994 doğumlu bir şarkıcı olarak karşımıza çıkıyor. Justin Bieber günümüzde birçok insan tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Geçmişe şöyle bir göz atacak olursak, Justin Bieber da kimdir? sorusunu sormak gerekiyor. Kendisi Kanada'da dünyaya geldi ve çocukluk zamanlarını da Stratford'da geçirdi. Dilerseniz biraz da aile ve kişisel hayatından bahsediyor olacağız.

TAVSİYE: Sevgiliye En Güzel Sözler, Sevgili için En Anlamlı Sözler

Şarkıcı Justin Bieber Sözleri, Justin Bieber Güzel Sözleri


Annesinin durumu çok da iyi değil idi, babası ile de ayrılmışlardı. Bu yüzden annesi Bieber'ı tek başına yetiştirmeye çalışıyordu. Justin Bieber'ın hobileri arasında futbol ve satranç yer almasının yanı sıra kendisini piyano ve gitar konusunda da geliştirmeye özen gösteriyordu. Daha sonraki zamanlara gelecek olursak, 2008 senesinde Kidrauhl kullanıcı adını kullanarak YouTube adlı internet sitesine videolar yüklemeye başlayacaktı ve o zamanlarda yapımcı Scooter Braun da bu videoları görmesi ile, aradığı o muhteşem yeteneğin Justin Bieber olacağı kararına vardı. My World adlı ilk albümünden sonra, birbirini kovalayan albümler çıkmaya başlayacaktı ve o da artık adeta bir star durumuna gelmişti...

TAVSİYE: En İyi Motivasyon Sözleri, Motive Edici Sözler

Justin Bieber sözleri paylaşımında bulunmadan önce, sizlerle kendisi hakkında bilgiler paylaştık. Şimdi sözü Bieber'a bırakıyoruz ve kendisinin sözlerini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyor olacağız. İşte birbirinden güzel Justin Bieber sözleri sizlerle...

Justin Bieber Kimdir? Justin Bieber Sözleri


Anlamlı Justin Bieber Sözleri

  • "En iyi intikam sana başaramayacağını söyleyenleri şaşırtmaktır."

  • "Hayranlarım olmasaydı ben de buralarda olamazdım."

  • "İnsanların sana hayallerini yaşayamayacağını söylediği anlar olacaktır. Onlara söyleyeceğin şey şu; ASLA ASLA DEME."

  • "Senin hayallerine inanıyorum. Senin için."

  • "Eğer aptal gibi görünmeyi göze alamıyorsan, aşık olmayı düşünme."

  • "Hayranlarım olmadan yaşayamam."

  • "Hayatınızda belli bir noktaya ulaştığınızda oturup bekleyerek, düşmenizi isteyen insanlar olur. Yer çekiminin sizi indirmesindense bazen kontrolü kendi elinize alarak uçmanız gerekir."

  • "Benim asıl amacım insanları mutlu edip onlara ilham vermek."Güzel ve anlamlı Justin Bieber sözleri başlıklı yazımızda öncelikle genç sanatçı Justin Bieber'ın hayatı hakkında bilgiler verdik ve daha sonra Justin Bieber tarafından söylenmiş sözleri sizler için derledik. Bizim paylaşmadığımız bir söz var ise, lütfen en alttaki yorum formunu kullanarak Justin Bieber sözleri içerisine ekleme yapınız. Ziyaretçilerimizin yorumları sayesinde bu yazımızı genişletebiliriz.

İlginizi çekebilecek yazılar:

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: