Kategorileri Aç / Kapat

Grey Kitap Yorumu - E. L. James

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Grey Kitap Yorumu - E. L. James
Grey Kitap Yorumu ile karşınızdayım. Grinin Elli Tonu ve diğer kitaplarını bir süre önce okumuştum. Sadece Grinin Elli Tonu'nu okuyanlar için Christian Grey karakteri biraz itici gelse de, yani kitabı tamamen cinsel içerikli gibi görseler de 2. ve 3. kitabı okuduğunuzda kuşkusuz bir savunma yapasınız geliyor. Karanlığın Elli Tonu'nu ilk okuduğumda Christian için işlerin pek de iyi gitmediğini anladım. Anastasia için yapmaya başladığı fedakarlıklar ve yine Ana ona dokunduğunda kasılıp kalması, üvey babasının ona yaşattıklarını hatırlaması gerçekten içinizi sızlatıyor. Özgürlüğün Elli Tonu'na geldiğinizde ise Christian'ın babalık konusundaki davranışları, tedirginlikleri, iyi bir eş olabilmek için yaptıkları ve en önemlisi ne kadar fazla yol kat ettiğini görebiliyorsunuz. GREY ise çok farklı bir deneyim...

TAVSİYE: Aşk Mutluluk Getirir mi? Mutluluk için Aşk Yeterli midir?

Grey Kitap Yorumu


Grey Kitap Yorumu

Grey'i çıkar çıkmaz hemen alıp aynı gün içerisinde bitirdim. Mükemmeldi. İnanılmazdı. Daha ne kadar fazla Christian'a üzülebilirim diyorsunuz, Grinin Elli Tonu serisinde okumadığınız ve o daha küçük bir çocukken başına gelen şeyleri Grey'de okuduğunuzda inanamıyorsunuz. Anastasia'nın bile bilmediği ve asla bilemeyeceği o acılı yaşanmışlıkları sizi esir alıyor. Tamamen onun kafasından geçen her şeyi görebiliyorsunuz tabii sadece hüzünlü şeyleri de değil.

Aynı zamanda Grinin Elli Tonu'nda asla geçmeyen, Anastasia'nın uyuduğu sahnelerde onun neler yaptığı ya da Anastasia Steel ile ilk tanıştığı o gazete röportajından sonra Christian'ı aslında Anastasia'yı araştırdığı ve çalıştığı iş yerinin önünde onu ne kadar beklediğini de öğreniyorsunuz. Grinin Elli Tonu'nda olduğu gibi Anastasia'nın iş yerine oralarda bir işi olduğu için gelmiyor. Orada işi bile yok! Yatırımı bile yok! Hepsi yalan, sadece Ana için geliyor o kadar yolu.

TAVSİYE: Kötü İlişkinin İşaretleri - Gitme Zamanını Gösteren 3 İşaret

Üstelik Anastasia'ya onun istediği şekilde davranmaya çalışırken yaşadığı karışıklık, aşık olmaya başlayıp bunu fark edememesi ve daha bir sürü şey. Eğer Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız bence hemen arkasından Grey'i okuyun ve diğer kitaplara öyle devam edin ya da ilk Grey'i okuyun ve Grinin Elli Tonu serisine öyle başlayın. E. L. James tüm seriyi gerçekten mükemmel bir şekilde kurgulamış. Umarım siz de Grey'i ve Grey Kitap Yorumu'nu en az benim kadar beğenirsiniz. Keyifli okumalar.

TAVSİYE: Erkekler Bir İlişkiden Ne Bekler? Sizin için Yazdık!

Puan: 9/10
Kitap Adı: Grey
Orijinal Adı: Grey
Yazar: E. L. James
Çeviri: İstem Erdener
Yayınevi: Doğan Kitap
Sayfa Sayısı: 600
Basım Yılı: 2015

Grey kitap yorumu yazımın sonuna geldik. Kitabı okuduysanız, neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum alanından bize yazmayı unutmayın. Okumadıysanız da okunacaklar listenize ekleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli okumalar.

Yazar: Betül Erden

İlginizi çekebilecek yazılar:

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: