Kategorileri Aç / Kapat

Gülsen Kılıçaslan Kimdir?

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Gülsen Kılıçaslan 
Gülsen Kılıçaslan kimdir? diye merak edenler için, 3 Şubat 1989 yılında Zonguldak'ta dünyaya gelen Gülsen Kılıçaslan, aslen Trabzonlu olup, büyüklerinin zaman içinde Zonguldak'a göç etmesiyle birlikte burada doğup yaşamaktadır. Madenci bir baba ve ev hanımı bir annenin ilk çocuğu olan Kılıçaslan, ailesinin desteğiyle birlikte ilkokul ve ortaokulda dereceyle mezun olduktan sonra Kilimli Yabancı Dil Ağırlıklı (İngilizce) Lisesi’ni bitirmiş ve sonrasında da 2011 yılında Dumlupınar Üniversitesi, Kamu Yönetimi bölümünü tamamlamıştır.

Gülsen Kılıçaslan'ın Deli kitap yorumu yazımızı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

TAVSİYE: Deli Kitap Yorumu - Gülsen Kılıçaslan

Gülsen Kılıçaslan Kimdir?

Hayal kurarken yarattığı dünyayı kafasında gerçekmiş gibi canlandırabilen yazar, yazmak için kendisini teşvik konusunda da en önemli unsurun hayal kurmasının olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte tek dostunun Wattpad uygulamasından bahsetmesi üzerine kitabının çıkacağını baştan düşünmese de, sonrasında üzerine giderek ve çok çalışarak şimdiki konumuna gelmiştir.

"Deli" kitabı ile büyük beğeni kazanan ve kendini duyurmayı başaran Gülsen Kılıçaslan, geçtiğimiz yıl evlenmiştir. Kitap yazması konusunda hayal kurmanın etkisinin yanı sıra erkek arkadaşının da (şimdiki eşi) desteği olmuştur.

Gülsen Kılıçaslan Kitapları

  • Şurimşine - Matematikçi Serisi
  • Deli
  • Şurina (Ciltli) - Aşk Problemi Serisi
  • Şurimşine (Ciltli) - Aşk Problemi Serisi
  • Pervane
  • Deli Kız
Yazar: Betül Erden

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: