Kategorileri Aç / Kapat

Google'ın Türkçe Belgeseli (Büyük Bir Başarı Öyküsü)

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


Google Belgeseli
Google'ın elde ettiği başarıları Türkçe belgesel olarak izleyebilmek, bu konulara ilgisi olanlar için oldukça verimli olacaktır. Günümüzde binlerce uygulamaya ev sahipliği yapan ve bu uygulamaları geliştiren bir şirket olarak karşımıza çıkan Google, arama motorundan, sürücüsüz arabalara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip durumda. Peki, bu denli büyük arama motorunun bir garajdan başladığını söylesek, inanır mıydınız? İnanmanızda yarar var, çünkü bu bir gerçek. Google, gelişimine bir garajda başlamıştır.

TAVSİYE: Başarılı Olmak için En Önemli 5 Altın Kural Nedir?


Google'ın Başarı Hikâyesine Göz Atalım


Google'ın Türkçe Belgeseli

Google, o zamanlarda iki doktora öğrencisi Larry Page ve Sergey Brin tarafından Stanford Üniversitesi'nde kuruldu. İlk zamanlar her girişimde olduğu gibi nakit sıkıntısı çekseler de, şans yüzlerine güldü. Bir devrim yarattılar denilebilir. Ve tüm dünyanın ilerleyen yıllarda diline pelesenk olacak ve ürünleri ile güvenirlik bazında lider konuma gelecek bir şirketi 4 Eylül 1998'de kurdular: Google. Basitçe sağlıklı bir şekilde arama yapılabilmesini olanaklı kılan ve diğer arama motorlarından bir farkla, "kullanılabilirlik" konusunda daha işlevsel bir arama motoru olarak yola çıktı. Şimdilerde ise Google Plus'tan Blogger'a, YouTube'dan Google Analytics'e, Google Drive'dan Google Fotoğraflar'a kadar birçok güvenilir ve stabil çalışan servisi ile en büyük şirketlerden birisi olmaya başardı. Google'ı bilmeyen kimse yok.

TAVSİYE: Jack Ma Kimdir? Kısaca Hayatı, Başarıları ve Sözleri

Google'ın Benzersiz Türkçe Belgeseli


Bu genç ikilinin şirketinde şimdilerde 50.000 üzeri kişi çalışıyor. Dünyanın farklı yerlerinde birçok ofisi bulunuyor. Ve bugün; rakipsiz bir şirket denilebilir. Alanında bir lider olan Google'ın hikâyesi gerçekten de merak uyandırmıyor mu? Sizler için paylaşıyor olacağımız Google belgeselini arka arkaya izlemenizi öneririz. Hem Google hakkında fikirleriniz pekişir hem de girişimci bir ruha sahip iseniz bu belgesel tabir yerinde ise, sizi gaza getirecektir. İyi, keyifli seyirler...

TAVSİYE: Uyurken Para Kazanmak Mümkün mü? Uyuyarak Para Kazanın!

Türkçe Google Belgeseli


İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: