Kategorileri Aç / Kapat

TemplateMonster Bağlılık Programı ile Bonus Kazanmak Mümkün

Hadi şimdi Beğen butonuna tıklayarak Facebook sayfamıza katıl. Hoş geldin :)


TemplateMonster Bağlılık Programı ile Bonus Kazanmak Mümkün
Düşünün, bir firmadan bir ürün aldıktan sonra, bonus kazanmak size de cazip gelmiyor mu? Ek indirimler ve bonuslar… Kulağa fazlası ile güzel geliyor. İşte içerisinde binlerce tasarım bulunan ve WordPress’ten Joomla’ya kadar şablon satışı gerçekleştirilen TemplateMonster ile de Bağlılık Programı doğrultusunda bonus kazanmak mümkün! En azından böylelikle TemplateMonster’daki ürünlerin ne kadar sıkı takipçisi iseniz, bir o kadar da bonus kazanma şansınız artacak demektir. TemplateMonster web sitesi üzerinden yapacağınız alımlarda, belirli yüzdeler çerçevesinde ek bonuslar kazanabilirsiniz! Bu bonusları ise daha sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Bonuslar (cashback) hakkında detaylı bilgi edinmek için Cashback sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ufak bir hatırlatma olarak, ücretsiz temaların bağlılık programına eklenmediğini de belirtmek isteriz. Yani yalnızca ücretli olarak satın aldığınız ürünlerden, bağlılık programı kapsamında bonuslar kazanabilirsiniz.

TemplateMonster Bağlılık Programı ile Bonus Kazanmak Mümkün

TemplateMonster, tam 15 senedir web şablonları sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Dolayısı ile 2002’de kurulan bu firmaya güven duyabilirsiniz. İçerisinde birçok CMS için tasarımlar bulunduran TemplateMonster, ücretsiz olarak ürünler sunmasının yanı sıra, kullanıcılarına premium olarak da ürünler sunmaktadır. Dolayısı ile insanlar TemplateMonster’daki tasarımları bu yüzden tercih ediyorlar, çünkü bu firma, güvenilir ve alanında kalıcı bir oluşum. Eğer sizler de TemplateMonster’daki Bağlılık Programı ile ek bonuslar kazanmak isterseniz, buraya tıklayarak editör arkadaşımız Oksana’nın yazdığı detaylı bilgilendirme mesajını okuyabilir, bilgi alabilirsiniz. İlgili metnin içerisinde gerekli olan şartlar ve çok sade ve anlaşılır bir dille katılım şekilleri, detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

Eğer siz de ek bonuslar kazanarak, daha sonra alacağınız şablonları daha da düşük bir fiyata almak istiyorsanız, bugün başlamayı düşünün. Birinci, ikinci, üçüncü ve yedinci siparişleriniz için ödediğiniz fiyatın belirli bir miktarını cashback sistemi ile geri alabilirsiniz! Geç olmadan, bugün başlayın ve TemplateMonster’ın harika fırsatlarını yakalamaya çalışın. Birinci, ikinci, üçüncü ve yedinci siparişleriniz için ödediğiniz fiyatın belirli bir miktarını cashback sistemi ile geri almak kulağa güzel geliyor, öyle değil mi? Bu arada, eğer ki merak ettiğiniz bir konu var ise TemplateMonster ana sayfasını ziyaret ederek, canlı desteğe bağlanabilir ve TemplateMonster ekibi ile de direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

İçeriği sevdin mi? Beğen ve Paylaş butonlarına tıklayabilirsin. Teşekkürler :)

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır

Hiç yorum yok: